..:: TiTi Master ForumLarı ::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..:: TiTi Master ForumLarı ::..

Bilgide Tek İsim Titi Forumları

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

....:::YEP YENİ MSN NİCKLERİ:::.....

YazarMesaj
just_cza
Moderator
Moderator
just_cza

....:::YEP YENİ MSN NİCKLERİ:::..... Empty
MesajKonu: ....:::YEP YENİ MSN NİCKLERİ:::.....   ....:::YEP YENİ MSN NİCKLERİ:::..... Icon_minitimeSalı Haz. 10, 2008 1:23 pm

ben sevdiğim içim sewilmediğimi bildiğim halde bile bile severim..aşkıma qöğüs qererim hatta qerekse kalbime bile qömerim

eĞeR Bu DüNyAdA sEvİp De sEvİlMeMeK vArSa DuRdUrUn DüNyAyI iNeCeK vAr!!!!!!......

hayatına son vermiş biri için MUTLULUK çok zor olan birşeydir -

bir günah işledim kaybettim seni bilirim geriye dönmessin bir günah işledim çok üzdüm seni bilirim bir daha sevmezsin...

bir kelebek olsam güneş yağmur demeden kanatlanarak yanına uçardım omzuna konup sana doyasıya bakar hiç haber vermeden yanağından öper kaçardım

UNtMıYrM İnnKı bEnDe yR sANa GelMm aMa HaSRetN BnI yKr AcIlrMı umıTsZ aSkIMı YaSYrM IcMdE KldGı kDr!!!

duY ki, senden nefret ediyorum!!! anla ki, bir başkasını seviyorum! şimdi kulaklarını tıka, SENİ UNUTAMIYORUM!!!

Benİ KayBEtmEYi SEceNİ bEN KAzaNMak İçiN uğrASmaM....

DiKKat et bu aRaLar tetiği ağıR çeKip yoK oLma, namLu sana baKıyoR boşuNa bana acımaya KALKMA!

BAnA yıLdızLar kadar uzaksıN ama vaR olDuğunu bilmekte güzeL!

Fahişe gönüllerin kahpeliği koymaz bize bizi,unutanı biz de unuturuz kahpece...ulan

umutsuz olduğu bir anda sevmek ister yha insan birazcık şanslıysa neden olmasın..(

dediler ki hayat güzel eğriyi doğruyu bilenler..teqrar gözden geçirdim yalaan..!

kaşar die arkasından bağardığın kızın gülüm die sevdiğin kızdan daha namusludur unutma

ÖMÜR BİR SANA YENİK BİR DE KENDİNE ÖDÜL(((YANLIZLIK)))

bni unutsun demişsin ama hiç düşündün mü hatırlanmaya değer misin?

zamanla tanırsın insanları yiter gider hayallerin birer birer gerçeği görüp nefretini tadarsın zamanla...

> Gittin bitti herşey.. Gözlerime damlalar, saçlarıma kar beyazlar hediye ettin..

> Yok olmuş hayallerin çıkmazında, kurumuş bir çiçek senden bana son kalan..

> 3-5 boş kovan, birkaç damla yaş, maziden hatıralar, Bıraktığının hepsi bu kadar..

beNi baKmaK iLe anLayamazSIn ya DokuN yaDa koNuş ¿?

SenSizLiğin daLgaSına inaT 1 DamLa gözyAşı dökmediM

seN ¿? kuRamaDıgıM düşLeRin ÇizDiĞi reSİm

Herşeyi öğrendiğin kadar bilirsin bunuda öğren sevdiğin kadar sevilirsin.

Eline almış bir çiçek sevecek sevmeyecek ah koca sersem çiçek bunu nerden bilecek.

hєpiмiz aγηıγкєη вєη FaякLıγdıм....!!!!$!мdi hєякєz Faяк pє$iηdє...!!!вєη aγηıγıм..!!вuda вєηiм Faякıм.!

Sen beni yıkamazsın;sebebim olamazsın;herşeyini kaybetmiş; GARİP BİR ZAVALLISIN:))))

> Her yer sensiz.. Her yer sessiz. Çok güçmüş sensizlik..

> Geri döner misin deseler, evet demeye hakkım yok..

> Yaşamalıyım derken her uyandığımda, ölmeyi istiyorum gecenin karanlığında..

seveceksen sevgilim ol, sevmeyeceksen komşum ol, öldüreceksen azrailim ol.

> Alaca Karanlıgı Sevmem Ya Gündüz Olmalı Ya Gece Kurşun ya Tam Anlın dan Vurmalı Ya da Namluda Kalmalı Yar Dedigin Ya Tam Sevmeli Yada Çekip Gitmeli

> Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar!!!

> Senden sonra herşey yasadışı, herşey İLLEGAL!

> Senden sonra dünya kapkaranlık, kocaman, sanki yangın yeri, sanki suç mahali!

> giderKen biLe başkaydın, sevdiğim!

> Benden sonra kim varSa hayatınDa, mutLuLuk diLerim sevgiLim.. Beni harcaDın onu da harCa!

Bu da sana son sürprizim olsun.Şimdi, seninle yaşanan günleri ateşe veriyorum,beni güzel hatırla.Gidiyorum…!

qenc Ya$ımda kaLßimi a$k'a Dü$man Edemem..

Y.O.K Artık Sana Ait T€K Zerre ßünyemde..Sen koca ßir HİÇ oldun ßende, €ttiğin T€K cümle ile..!

Ya Sen Gidipte Uzaklara Bensizliğe Alışırsan...Ya Sen Sevgilim Ummadığım Kadar Beni Çabuk Unutursan.

ßitmez dediğim her $ey bitti, gitmez dediğim herkesin gittiği gibi..

PreNsEs DeĞiLiMKi PreNsİM OLsuN…GeNç OsMaNLı DeĞiLiMKi ArKaM OLsuN…Aßİ ßeN sAnAyİ KıZıYımM ßıRaKTa ßiR $eKLiM OLsuNnN

ka$ar deiliz kulanmayiz serefsiz deiliz ka$ar ka$ar die kudurmayiz ama ilaki ka$ar ka$ar diosaniz size ole bi ka$arlik yapariz ki esàs ka$arligin ne oldugunu bile hatirlamassiniz

sErSeRiYiZ AmA DeLiKaNlI gİbİ sEvMeSiNi BiLiRiZ...

> SeNiN HaVaN BeNiM ÇaqMaGıMıN GaZıNı DoLDuRMaZ

> oNaa degeR veRipp aşQı buLacagmaa x'e degeR veRiPp y'yi buLuruMm

> Tak bogazıma ipini yada kes bilegimi Sensizlikle yaşayacagıma ölüme gideyim daha iyi

> SeNsİz AnLaMsIzLıĞıMı AnLaDıM..

> HiÇ sEfMiOr bNi TeSaDüFlEr..

> sen bnm her mevsimimde açan bir çiçektin bn seni ellerin olasın die mi sefdim..

Duygular yüreğimde, Yıllarca boğuştu, Artık o deli nehir, Denizlerde duruldu...

> Ceza değil ama, Çektiklerin sana, yaşamadın kendini, Faydası yok insana, geçmiş ağır ama, Gel bu günü harcama..

> Fazlasında gözüm yok hiç, Dünya malı en nihayet, Ne ağır kayıplar verdik lakin,
Kopmadı ya kıyamet..

> Vazgeç, direnme kalbim.. Vazgeç, bekleme.. Sesini duyan yok.. Boşa sitem etme..

> Buralarda zaman durdu, Ah dönmedi, unuttu beni. Bir sabah alıp seni benden gittin bu diyardan, Hazin bir mektup yadigar kalan, Senden bana son hatıran!

> Kari nerden bilsin zarardan donen, Doneceksen simdi don ben beklemem, Kovulur mu gonul kondugu yerden, Vereceksen akil verme istemem!

> Bir ses buldum isminde bir renk buldum yüzünde, Bu bir zaman denizi biz nereye..

....:::YEP YENİ MSN NİCKLERİ:::.....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-