..:: TiTi Master ForumLarı ::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..:: TiTi Master ForumLarı ::..

Bilgide Tek İsim Titi Forumları

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

....:::MÜTİŞ KOMİK FIKRALAR:::....

YazarMesaj
just_cza
Moderator
Moderator
just_cza

....:::MÜTİŞ KOMİK FIKRALAR:::.... Empty
MesajKonu: ....:::MÜTİŞ KOMİK FIKRALAR:::....   ....:::MÜTİŞ KOMİK FIKRALAR:::.... Icon_minitimeSalı Haz. 10, 2008 1:58 pm

hastanenin birinden iki deLi kaçmış... bütün hastahane görewLileri ayağa kaLkmış...2. gün bide bakmışLarki deLiler kendi ayaKlArıyLa hastaneye geLiOrlar- nerdeydiniz die soranLaraLa hastaneden kaçacaktık prowa yaptık demişLer (puhaha)Very Happy

adamın biri birgün karpuz taşıma yarışına girer adamın biri ben 5 tane karpuz taşırım demiş orada birisi çıkmış bende 8 tane taşırım demiş başla birisi daha çıkmış bende 10 tane taşırım demiş kimse inanmamış, adam gercekten 10 taneyi taşımış aradan ufak tefek birisi daha çıkmış ben 14 tane taşırım demiş herkez şaşırmış nasıl olur ama yapamazsın demiş izleyin demiş ikitane sol eline ikitane sag eline almış herkez demişşş eee başka şimdi ben aleti kaldıracam inmeden 10taneyi alan arkadaşı oturtun demiş Smile

Bir akıl hastası bulunduğu kaldırımdan karşıya geçip rastladığı ilk görevliye sormuş:-Affedersiniz karşı kaldırım nerede acaba? Görevli şaşırmış ama yine de karşı tarafı göstererek:-İşte şurada,demiş.-Kime yutturuyorsun yahu ...Daha şimdi orada sordum , burasını gösterdiler.

Bir doktor, hemsiresi ile bulusmalara baslar. Bu bulusmalardan kisa birsure sonra, hemsire gelir ve hamile oldugunu soyler. Fakat Doktor, bu olayikarisinin duymasini istemediginden, hemsireye bir miktar para verir veitalyaya gitmesini ve cocuk dogana kadar orada kalmasini ister. Hemsire, "Bebegin dogdugunu sana nasil haber verecegim? " diye sorar.Doktor da ;"Bana hemen bir kart gonder ve arkasina "spagetti " diyeyaz. Ben durumu anlarim. Baska bir aciklama yapmana gerek yok" der.Hemsire parayi alir ve ucaga binip italyaya gider.Alti ay kadar sonra,bir gun doktorun karisi evden arar ve doktora ;"Sevgilim, bugun postadan senin adina Italya 'dan postalanmis ilgincbir kart geldi. Fakat ne anlama geldigini anlayamadim..." der"Peki karicigim, ben aksama eve gelince sana gerekli aciklamayiyapacagim" der doktor ve telefonu kapatir.O aksam doktor eve geldiginde; karti alir okur ve kalp krizinden olduguyere duser. Acil yardim ve tibbi mudahelelerin sonunda doktor kendine gelirve biraz rahatladiktan sonra acildeki doktorlar adamin elinde hala sikisikiya tuttupu karti alir ve okurlar..."Spagetti, spagetti, spagetti, spagetti....ikisi; sosisli, ikisi; sade

Bir adam birgün parasini bozdurmaya gitmis.Bir bakkala girmis. Abi su parayi bozarmisin?Adamda demisiki:_Hayir...Adam nedenini sormus bakkalcida söyle yanit vermis:_Bu parayi bozamam çünkü tamir parasini benden istersin yokyaaaaaaaa.

Doktor, beş akıl hastasını, boş banyonun önüne götürdü ve emretti: — Haydi, girin suya ve başla­ yın yüzmeye! Biri hariç, hepsi doktorun em­ rine uydular, boş banyonun içine doldular, kulaç atmaya başladılar... Doktor, banyoya girmeyen delinin yanma yaklaştı. Gülümseyerek: — Galiba sen iyileştin Ahmet, niye yüzmedin?Deli boynunu büktü: — Belki kızacaksınız ama doktor bey, yüzme bilmi­yorum ben de, ondan

İstanbul'a yeni gelen köylü, ku­ yumcu dükkânının vitrinini merakla inceliyordu. Kuyumcunun çırağı, onunla alay etmek için: Hemşerim, dedi, ne bakıyor­sun öyle? Hiç... Bu dükkânda ne satılırdiye merak ettim de... Çocuk güldü: Eşek kafası satılır. Allah versin... Alışverişiniz yolunda olmalı... Nereden bildin, dayı? Baksana, koca dükkânda seninkinden başka kal­mamış!

Yaşlı bir amca parkta bir banka çökmüş etrafı seyrediyormuş... derken yanına bir delikanli gelmiş ki saçları kırmızı, turuncu, mavi, sarı renk boyalı... Adam çocuğa bakakalmış... Çocuk da küstah bir sesle: - "Ne var moruk, sen hayatında hiç çılgınca bişey yapmadın mı!" demiş... Adam gülümsemiş: - "Yaptım.. bir seferinde çok sarhoştum ve bir papağanı becermiştim.. Şimdi de acaba sen benim oğlum musun diye merak ediyorum..."

Kadın, gece yarısı yanından kaybolan kocasını bulmak için kalkar. Evde yalnızlık içinde, aşağıdan bir ses duyar. Aşağı iner ve tekrar dinlemeye başlar, ama kocasını bulamaz. Biraz daha aramak için aşağı depo'ya iner, orda kocasını dizleri üstüne çökmüş, duvara dönmüş ağladığını görür... Ve merakla sorar: - "Kocacığım, neyin var, ne oldu ?" Kocası: - "Hatırlıyor musun, Baban bizi beraber yakaladığında bir soru sormuştu, ya evlenirsin yada 20 yıl hapis çekersin."... Kadın şaşırarak: - "Eeee ne oldu?" Adam: - "Bugün, hapisten çıkmış olacaktımm"

Size tam üç tane soru arkadaşlar ama üç sorunun da cevabı aynı bilin bakalım ..Tavadaki balığın yanmaması için, Boğulan birini kurtarmak için,Bir kadını hamile bırakmamak için ne yaparsınız..Neyse uğraşmayın fazla...cevap çok kolay : ÇIKARIRIM Smile))....

....:::MÜTİŞ KOMİK FIKRALAR:::....
1 sayfadaki 1 sayfası